Velký kongresový sál

Darovanský dvůr je již řadu let oblíbeným místem pro pořádání kongresů a konferencí, školení, pracovních zasedání, seminářů, prezentačních a dalších akcí.

Zázemí pro kongresy - kongresový sál i 6 menších salonků

Zcela nový rozměr získaly školící aktivity Darovanského dvora otevřením kongresového sálu s vlastním zázemím. Velký kongresový sál má kapacitu 300 míst a lze jej rozdělit, pomocí posuvných stěn, až na šest menších salónků.

Vysoká variabilita uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce je dosažena posuvnými stěnami, které zajišťují i zvukotěsnost jednotlivých salonků či přednáškových sálů.

Seminární technika a zajištění kongresů a konferencí

K dispozici je běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, ale i moderní audiovizuální technika - paralelní i simultánní videoprojekce, všechny typy mediálního připojení, projekce s vysokým stupněm rozlišení a dokonalé ozvučení sálu i salonků. K dispozici je Wi-Fi free pokrytí celého areálu.

Hotel může zajistit i veškerý další servis pro konference či kongresy, jako jsou tlumočnické kabiny, kancelářský servis fax-print-copy, apod.

Samostatné salonky

Kromě kongresového sálu disponuje hotel několika i zcela oddělenými salonky, které můžete využít pro pořádání menších školení nebo pro své soukromé akce.

 

 

Resort Darovanský dvůr

Za účelem zlepšení našich služeb využívají naše stránky Darovanský dvůr soubory cookies. Rozumím a souhlasím.