Nabídka sportovních a relaxačních masáží

Po předchozí objednávce e-mailem na recepce.hotel@darovanskydvur.cz vám rádi nabídneme nejbližší volný termín pro vaši relaxaci. Masáže doporučujeme v kombinaci s využitím našich Antických lázní.

 

Klasická masáž částečná / celková

Klasická částečná masáž sojovým olejem s přísadou regenerační olejové esence – záda + šíje. Klasická celková masáž sojovým olejem s přísadou regenerační olejové esence – záda, šíje, horní a dolní končetiny.

Cena masáže: 30 min / 450,- Kč, 60 min / 900,- Kč

 

Aroma masáž částečná / celková

Masáž s využitím vonné esence přidané do masážního oleje. Blahodárně působí na Vaše tělo i mysl. Dochází k maximálnímu uvolnění a vůně prostoupí celým Vaším tělem. Po odborné konzultaci s našimi fyzioterapeuty si vyberete tu vonnou olejovou esenci, která bude právě pro Vás nejvhodnější. Nabízíme vonné esence jako např. Bergamot, Eukalypt, Hřebíček, Heřmánek, Levandule, Meduňka, Rozmarýn, Pomeranč.

Cena masáže: 30 min / 500,- Kč, 60 min / 1 000,- Kč

 

Lávové masážní kameny

Horké lávové kameny se postupně přikládají na tělo. Teplo kamenů dosáhne až 3 cm hluboko pod kůži a postupně tělo prohřívá. Tělo se tak uvolňuje, nastává harmonizace organismu, odblokují se lymfatické otoky a dochází k detoxikaci organismu.

Cena masáže: 30 min / 400,- Kč, 50 min / 800,- Kč

 

Masážní svíčky BERNARD CASSIÉRE - “Roztajte s našimi masážními svíčkami”

Smyslná vůně a omamné pohlazení teplým olejem pomůže velmi snadno zapomenout na vyčerpávající den a je ideální k prohřátí a relaxaci unavených svalů. Hřejivou masáží teplým olejem z masážní svíčky uvolníme svalové napětí. Dopřejte si rozmazlující zážitek v podobě provoněné masáže s vůní tahitské květiny Monoi.

Cena masáže: 50 min / 950,- Kč

 

Změna nabídky jednotlivých druhů masáží vyhrazena.

 

Resort Darovanský dvůr