Kongresy a konference

Darovanský dvůr je již řadu let oblíbeným místem pro pořádání kongresů a konferencí, školení, pracovních zasedání, seminářů, prezentačních a dalších akcí. Informace o cenách pronájmu získáte na základě nezávazné poptávky na e-mailu hotel@darovanskydvur.cz.

Unikátní propojení práce, vzdělání a odpočinku

Výjimečnou předností Darovanského dvora je obrovský rozsah služeb pro korporátní klientelu. Vzniká tak mimořádná příležitost spojit školící aktivity nebo konference s opravdu nevídaným rozsahem relaxačních nebo sportovních činností.

Špičkové zázemí - kongresový sál i 6 menších salonků

Zcela nový rozměr získaly školící aktivity Darovanského dvora otevřením kongresového sálu s vlastním zázemím. Velký kongresový sál má kapacitu 300 míst a lze jej rozdělit, pomocí posuvných stěn, až na šest menších salónků.

Vysoká variabilita uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce je dosažena posuvnými stěnami, které zajišťují i dokonalou zvukotěsnost jednotlivých salonků či přednáškových sálů.

Seminární technika a zajištění kongresů a konferencí

K dispozici je běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, ale i moderní audiovizuální technika - paralelní i simultánní videoprojekce, všechny typy mediálního připojení, projekce s vysokým stupněm rozlišení a dokonalé ozvučení sálu i salonků. K dispozici je Wi-Fi free pokrytí celého areálu.

Hotel může zajistit i veškerý další servis pro konference či kongresy, jako jsou tlumočnické kabiny, kancelářský servis atd.

Samostatné salonky

Kromě kongresového sálu disponuje hotel několika i zcela oddělenými salonky, které můžete využít pro pořádání menších školení nebo pro své soukromé akce.

Detailní přehled našich kongresových sálů

Resort Darovanský dvůr