Kongresy a konference

Darovanský dvůr je již řadu let oblíbeným místem pro pořádání kongresů a konferencí, školení, pracovních zasedání, seminářů, prezentačních a dalších akcí. Informace o cenách pronájmu získáte na základě nezávazné poptávky na e-mailu hotel@darovanskydvur.cz.

Unikátní propojení práce, vzdělání a odpočinku

Výjimečnou předností Darovanského dvora je obrovský rozsah služeb pro korporátní klientelu. Vzniká tak mimořádná příležitost spojit školící aktivity nebo konference s opravdu nevídaným rozsahem relaxačních nebo sportovních činností.

Špičkové zázemí - kongresový sál i 6 menších salonků

Zcela nový rozměr získaly školící aktivity Darovanského dvora otevřením kongresového sálu s vlastním zázemím. Velký kongresový sál má kapacitu 300 míst a lze jej rozdělit, pomocí posuvných stěn, až na šest menších salónků.

Vysoká variabilita uspořádání prostoru pro konkrétní potřeby plánované akce je dosažena posuvnými stěnami, které zajišťují i dokonalou zvukotěsnost jednotlivých salonků či přednáškových sálů.

Seminární technika a zajištění kongresů a konferencí

K dispozici je běžné vybavení jako flipcharty, promítací plátna, ale i moderní audiovizuální technika - paralelní i simultánní videoprojekce, všechny typy mediálního připojení, projekce s vysokým stupněm rozlišení a dokonalé ozvučení sálu i salonků. K dispozici je Wi-Fi free pokrytí celého areálu.

Hotel může zajistit i veškerý další servis pro konference či kongresy, jako jsou tlumočnické kabiny, kancelářský servis atd.

Samostatné salonky

Kromě kongresového sálu disponuje hotel několika i zcela oddělenými salonky, které můžete využít pro pořádání menších školení nebo pro své soukromé akce.

Detailní přehled našich kongresových sálů

Resort Darovanský dvůr

Za účelem zlepšení našich služeb využívají naše stránky Darovanský dvůr soubory cookies. Rozumím a souhlasím.