Přehled pokojů

Ubytovací kapacita hotelu je 208 pevných lůžek a 17 přistýlek, celkem 225 lůžek ve 102 pokojích, z toho 69 pokojů kategorie First Class 4*  a 33 pokojů kategorie Standard 3*. 

Všechny pokoje jsou klimatizované.

Informace o cenách ubytování získáte na základě nezávazné poptávky na e-mailu hotel@darovanskydvur.cz

 Kategorie Počet lůžek Velikost Sprcha / vana Balkon
Hlavní kongresová budova 2 18 - 27 m2 sprcha
(u vybraných pokojů vana)
u vybraných pokojů balkon
Hlavní kongresová budova 2 + přistýlka 23 - 40 m2 vana
(u vybraných pokojů sprcha)
u vybraných pokojů terasa
         
Indoor Hotel 2 22 - 31 m2 vana
(u vybraných pokojů sprcha)
ne
Indoor Hotel 2 + přistýlka 32 - 34 m2 vana ne
         
Depandance A / B / C 1 14 - 17 m2 sprcha ne
Depandance A / B / C 2 16 - 19 m2 sprcha ne
Depandance A / B / C 3 22 - 31 m2 sprcha ne
Depandance A / B / C 4 30 - 40 m2 sprcha ne
         

 

Pokoje v hlavní kongresové budově 

Budova hotelu má celkem 42 pokojů First Class, z toho 25 dvoulůžkových pokojů Standard, 12 dvoulůžkových pokojů Lux a 5 apartmá. V apartmánech i dvoulůžkových pokojích Lux je možnost přistýlky, na přání je naplněn minibar, koupelny jsou vybaveny sprchovou zástěnou typu walk-in. Pokoje typu Standard disponují sprchovou zástěnou typu walk-in.

Apartmá jsou vybavena pohodlným luxusním intarzovaným nábytkem, mají vlastní terasu s nádherným výhledem na golfové hřiště a na překrásné západy slunce nad Berounkou. Jsou vybaveny klimatizací a prostornou koupelnou se sprchovou zástěnou typu walk-in a vysoušečem vlasů.

Svatební apartmá má výhled na historické nádvoří s unikátními staletými kaštany. Je vybaveno bílým nábytkem s romantickými textilními dekoracemi, má velkou koupelnu s vanou pro 2 osoby a vlastní klimatizaci.

Ostatní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny nábytkem v příjemných odstínech barvy modré, zelené nebo třešňové a doplněny individuálně volenými textilními dekoracemi vytvářejícími klidnou atmosféru a příjemný dojem harmonie.

 

Pokoje v Indoor hotelu 

Budova tohoto nového hotelu má celkem 27 pokojů First Class, z toho 3 pokoje suite s možností přistýlky. Pokoje jsou prostorné a vybavené kvalitním nábytkem. Většina pokojů má koupelnu s vanou, v šesti pokojích je sprchový kout. V koupelnách je WC a vysoušeč vlasů. Všechny pokoje mají možnost připojení k internetu. Ze všech pokojů je překrásný výhled do přírody buď na meandr řeky Berounky, na sousedící les, na golfové hřiště nebo na historické nádvoří se staletými kaštany.

 

Pokoje v historických budovách - Depandance

V těchto budovách je celkem 33 pokojů s celkovou kapacitou 69 lůžek. Z toho jsou 2 rodinná apartmá a 10 pokojů s možností 1-2 přistýlek. Rodinná apartmá mají dvě oddělené ložnice se samostatnými vchody a společnou koupelnu. Pokoje mají malá romantická okna ve vikýřích a jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivního borového dřeva v přírodní barvě. Atmosféra pokoje je provoněna vůní borového dřeva a působí velice příjemně. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým boxem a WC, vysoušeč vlasů je k zapůjčení v recepci hotelu.

Resort Darovanský dvůr