Darovanské Týčko vol. IV

4. kolo tradičního celosezónního formátu DAROVANSKÉ TÝČKO TOUR 2023 pro členy klubu i širokou golfovou veřejnost, ve kterém soutěžíme o poháry i hodnotné ceny. Ve hře je roční hrací karta na sezónu 2024!


Tradiční celosezonní formát DAROVANSKÉ TÝČKO TOUR 2023 v podobě 6 prémiových golfových turnajů pro členy klubu i širokou golfovou veřejnost. Každý měsíc si můžete vyzkoušet některou z kombinací našich tří devítek a soutěžit o poháry a hodnotné ceny od partnerů Tour. 

Vedle trofejí na Vás čekají také vouchery na služby a produkty z portfolia Resortu Darovanský dvůr. Stejně jako v loňské Tour je určitě tím největším tahákem soutěžní žebříček, kde budeme zaznamenávat Vaše výsledky (STB Netto) z jednotlivých turnajů a 3 nejlepší výsledky budou počítány do celkového pořadí Darovanské Týčko Tour 2023. 

Ve hře je roční hrací karta 2024 na hřiště Resortu Darovanský dvůr pro vítěze, pro další hráče na stupních vítězů víkendový pobytový voucher a voucher na relax do našich Antických lázní. Společně se závěrečným říjnovým finálovým turnajem na Vás čeká Tour Afterparty v duchu mnichovského Oktoberfestu s nabídkou typické bavorské kuchyně, ochutnávkou nezaměnitelných nápojů a zábavy!


Resort Darovanský dvůr