Vyberte si z naší nabídky vánočních voucherů, rádi vám také připravíme nabídku přímo na míru.

Více informací

 Darovanské Týčko Tour 2023

V neděli 21. května odstartuje tradiční celosezonní formát DAROVANSKÉ TÝČKO TOUR 2023 v podobě 6ti prémiových golfových turnajů nejen pro členy klubu ale i pro širokou golfovou veřejnost. Každý měsíc od května do října si můžete vyzkoušet některou z kombinací našich tří devítek a soutěžit o poháry a hodnotné ceny od partnerů Tour. Vedle trofejí na Vás čekají také vouchery na služby a produkty z portfolia Resortu Darovanský dvůr.

Stejně jako v loňské Tour bude určitě tím největším tahákem soutěžní  žebříček, kde budeme zaznamenávat Vaše výsledky (STB Netto) z jednotlivých turnajů a 3 nejlepší budou počítány do celkového pořadí Darovanské Týčko Tour 2023.
Ve hře není nic míň, než roční hrací karta 2024 na hřiště Resortu Darovanský dvůr pro vítěze, pro další hráče na stupních vítězů víkendový pobytový voucher a voucher na relax do našich Antických lázní.

Společně se závěrečným říjnovým finálovým turnajem na Vás čeká Tour Afterparty v duchu mnichovského Oktoberfestu s nabídkou typické bavorské kuchyně, ochutnávkou nezaměnitelných nápojů a zábavy!

Do turnajů se registrujte prostřednictvím serveru ČGF, nebo kliknutím na vybraný turnaj níže v Turnajovém kalendáři.

 Turnajový kalendář

Průběžné pořadí DTT 2023
 

 

 

 

Resort Darovanský dvůr